POLEROWANIE LAMP, RENOWACJA REFLEKTORÓW

Usuwamy przebarwienia i zżółknięcia, eliminujemy na zawsze małe i średnie rysy oraz nadajemy klarowność reflektorów niczym prosto z salonu! To efekty usługi renowacji reflektorów.

Proces trwa około 3 godzin w zależności od stopnia zużycia lamp przednich. Po każdym zabiegu lampy zabezpieczamy powłoką wosku z carnauba, by ochronić je przed warunkami atmosferycznymi. Na życzenie możemy zastosować powłokę ceramiczną.

Podczas renowacji reflektorów w Wałbrzychu wykonujemy kilkukrotne szlifowanie, dzięki któremu usuwamy małe i średnie rysy oraz utleniony (przebarwiony) z biegiem lat nalot na plastiku. Dzięki temu uzyskujemy dokładnie gładką powierzchnię. Następnie wkraczamy z maszyną rotacyjną polerując lampy dla uzyskania maksymalnej przejrzystości.

Ważne: najlepsze efekty uzyskujemy na lampach wykonanych z plastiku. Szkło bardzo trudno wchodzi w reakcję, a szlifowanie i polerowanie tlenkiem krzemu wiąże się z większą pracochłonnością i wyższymi kosztami.

*Wiele podmiotów oferuje polerowanie reflektorów a więc uściślijmy – powierzchniowe usunięcie mikrorys, wypełnienie pastą polerską lub woskiem głębszych rys oraz nadanie połysku na dwa miesiące. Renowacja reflektorów to zupełnie inny zabieg – to przywrócenie lamp przednich pojazdu praktycznie do wyglądu salonowego.

Back to Top