Praniem tapicerki zajmujemy się od dziewięciu lat. W tym czasie zdobywaliśmy wiedzę, która pozwala nam coraz lepiej działać i radzić sobie z wszelkiego rodzaju zabrudzeniami i nieprzyjemnymi zapachami powstałymi na materiałach.

Pranie tapicerki to proces wieloetapowy w którym bardzo ważne jest, dokładne wykonanie każdego z tych etapów. To nie tylko usunięcie wizualnych mankamentów w postaci plam ale także pozbycie się niemiłego zapachu oraz alergenów.

Nasze usługi wykonujemy przy udziale profesjonalnych maszyn ekstrakcyjnych dla uzyskania jak najlepszego efektu końcowego.

Zróżnicowana faktura, specyficzny zapach, doznania dotykowe to kilka cech, które wyróżniają piękno wyrobów skórzanych. Delikatna struktura tapicerki skórzanej musi być odpowiednio pielęgnowana, by mogła cieszyć nas długoletnim użytkowaniem.

Pielęgnacja wyrobów skórzanych to bardzo delikatny temat – zbyt agresywna chemia może ją tylko uszkodzić a o to nie trudno. Powierzając nam swoje auto lub skórzany wypoczynek w domu masz gwarancję fachowo wykonanego zabiegu.

Regularne czyszczenie tapicerki pozwala zachować świeży i czysty wygląd. Dzięki regularnemu czyszczeniu pozbywamy się zabrudzeń, plam, roztoczy, kurzu. Odpowiednie dbanie o wnętrze naszego auta czy wyposażenia domu daje gwarancję długoletniego użytkowania. Bez potrzeby przedwczesnej wymiany czyli oszczędzenia kosztów!

Back to Top